Spor Toto Süper Ligi'nde 2016-2017 senesi son şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, güncel sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Siyah Beyazlılar bir tarafdan tarnsfer çalışmalarına ağırlık verirken bir tarafdan da elindeki futbolcuların takımda kalması için yoğun çaba sarf ediyor.

Fakat akşam vakitlerinde Beşiktaş idmanında bir skandal olay yaşandı ve geçtiğimiz yılın yıldızlarından biri Talisca, idmanda olması gerekirken izinden dönmediği ortaya çıktı. Beşiktaş yönetiminden konuyla ilgili henüz hiçbir açıklama yapmazken, Brezilyalı futbolcunun geleceğinin nasıl şekilleneceği merak konusu.

EKSİKLER TAKIMA KATILIYOR

Beşiktaş'ın dün akşam vakitlerinde gerçekleştirdiği idmana Caner Erkin, Marcelo Guedes katılırken, Gökhan Gönül salonda çalıştı. Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup da antrenmana katılan diğer isimler oldu.

TALİSCA ZAM İSTİYOR

Geçen sezonun yıldızı olan Talisca Beşiktaş yönetiminden zam talebinde bulundu.Şuan 1.5 milyon Euro ücret alan yıldız oyuncu aldığı ücretin üç katını yönetimden talep etti.Talisca yeni sezonda Beşiktaş yönetiminde 4 milyon Euro yıllık ücret talep etti.Talisca'nın istediği ücreti fazla bulan Beşiktaş yönetimi Talisca'yı ikna etmeye çalışıyor fakat Talisca 4 milyon Euro'da ısrar etmesi yönetimi sıkıntıya sokmuş durumda.