Yeni Malatyaspor

Bulgurlu Mahallesi - Malatya
Kuruluş Yılı: 1986
Stadyum: Yeni Malatya Stadyumu
Kapasite: 27.044 Kişi

Performans

MMMBM
Puan: 15 - Lig Sıralaması: 20

Takım Kadrosu
20M. AkşitKaleci1
23A. DamluKaleci22
33E. ÖzbirKaleci25
28A. TürkaslanKaleci99
22Philip Gameli AwukuDefans3
30O. HaddadiDefans5
28WallaceDefans13
23Eric NdizeyeDefans15
29S. ÇiftpınarDefans16
25Mert ÖrnekDefans17
31S. KayaDefans26
26Karim Hafez RamadanDefans45
20Muhammed Emin SarıkayaDefans80
22Erşan YaşaDefans
29M. ZeffaneDefans
27R. ÇağıranOrtasaha6
25M. EskihellaçOrtasaha7
30R. AabidOrtasaha8
28D. NdongOrtasaha11
26S. MallanOrtasaha14
25A. OkechukwuOrtasaha24
26G. DonsahOrtasaha34
19A. MüjdeOrtasaha54
21J. NshimirimanaOrtasaha66
21M. AltıntaşOrtasaha77
27N. AydinOrtasaha
34K. ÖzerForvet9
35A. BüyükForvet10
20Haqi OsmanForvet19
25B. TettehForvet30
23M. ChouiarForvet44
25K. KanatsızkuşForvet90
30N. DickoForvet94
TakımOGBMP
1TrabzonsporTrabzonspor22156151
2KonyasporKonyaspor21126342
3FenerbahceFenerbahçe22106636
4BesiktasBeşiktaş22105735
5HataysporHatayspor21112835
6Istanbul Basaksehirİstanbul Başakşehir21104734
7Adana DemirsporAdana Demirspor2297634
8AlanyasporAlanyaspor2195732
9KayserisporKayserispor2287731
10Gazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep2194831
11SivassporSivasspor2279630
12Fatih KaragümrükFatih Karagümrük2286830
13GalatasarayGalatasaray2176827
14GiresunsporGiresunspor22751026
15GoztepeGöztepe22661024
16AntalyasporAntalyaspor21651023
17KasimpasaKasımpaşa21561021
18AltayAltay22531418
19RizesporRizespor21531318
20Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor21431415
Marius Sumudica'dan Emre Belözoğlu Açıklaması!

Marius Sumudica'dan Emre Belözoğlu Açıklaması!

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Spor Toto Süper Lig'de bu hafta oy...

Erman Toroğlu, Yeni Malatyaspor-Galatasaray Maçının Hakemlerini Çok Sert Bir Dille Eleştirdi!

Erman Toroğlu, Yeni Malatyaspor-Galatasaray Maçının Hakemlerini Ç...

Eski hakem olan spor yorumcusu Erman Toroğlu, Yeni Malatyaspor-Galatasaray karşılaşma...

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten Aytaç Kara Açıklaması!

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten Aytaç Kara Açıklaması!

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Süper Lig devinden sezon başından bu yana isted...

Maç Sona Erdi! Fenerbahçe 2-0 Yeni Malatyaspor

Maç Sona Erdi! Fenerbahçe 2-0 Yeni Malatyaspor

Süper Lig'in 19. haftasında Fenerbahçe, Yeni Malatyaspor'u konuk ediyor.

Ahmet Çakar'dan Yeni Malatyaspor - Galatasaray Maçıyla İlgili Çarpıcı Açıklamalar!

Ahmet Çakar'dan Yeni Malatyaspor - Galatasaray Maçıyla İlgili Çar...

Süper Lig'in 14. haftasında Galatasaray deplasmanda Yeni Malatyaspor ile karşılaştı....

Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor Maçı Kamp Kadrosu Belli Oldu!

Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor Maçı Kamp Kadrosu Belli Oldu!

Galatasaray'ın, Süper Lig'de karşılaşacağı Yeni Malatyaspor maçı öncesi kamp kadrosu...

Tümer Metin'den Galatasaraylı Sofiane Feghouli'ye Ağır Sözler!

Tümer Metin'den Galatasaraylı Sofiane Feghouli'ye Ağır Sözler!

Spor yorumcusu Tümer Metin, Galatasaray'ın beraberlikle döndüğü Yeni Malatyaspor karş...

Maç Sona Erdi! Yeni Malatyaspor 0-0 Galatasaray

Maç Sona Erdi! Yeni Malatyaspor 0-0 Galatasaray

Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Galatasaray deplasmanda Yeni Malatyaspor'a konu...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica'dan Çok Konuşulacak Açıklamalar!

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica'dan Çok Konuşul...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftası...

Fernando Muslera'dan Ertaç Özbir Yorumu!

Fernando Muslera'dan Ertaç Özbir Yorumu!

Galatasaray kaptanı Fernando Muslera, Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında 0-0'lık b...

Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor Maçının Ardından Zeki Murat Göle'den Dikkat Çeken Açıklamalar Geldi!

Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor Maçının Ardından Zeki Murat Göle'de...

Süper Lig'de Fenerbahçe'nin, kendi evinde Yeni Malatyaspor'u 2-0'lık skorla geçmesini...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Görev Alamayacağı Maçlar Belli Oldu!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Görev Alamayacağı Maç...

PFDK, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in cezasını belirledi. Fenerbahçe derb...

Yeni Malatyasporlu Oussama Haddadi'den Türk Vatandaşlığı Açıklaması!

Yeni Malatyasporlu Oussama Haddadi'den Türk Vatandaşlığı Açıklama...

Yeni Malatyaspor forması giyen Oussama Haddadi, Spor Toto Süper Lig'de oynayacakları...

Yeni Malatyaspor - Kayserispor Maçının Ardından Adem Büyük Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

Yeni Malatyaspor - Kayserispor Maçının Ardından Adem Büyük Çarpıc...

Yeni Malatyasporlu Adam Büyük, 2-2 sonuçlanan Kayserispor maçının sonrasında çok konu...

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'ndan Samimi Açıklamalar!

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'ndan Samimi Aç...

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, vermiş olduğu röportajda teknik d...

Galatasaray'da Selçuk İnan'dan Yeni Malatyaspor Maçının Ardından Açıklamalar!

Galatasaray'da Selçuk İnan'dan Yeni Malatyaspor Maçının Ardından...

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Selçuk İnan, Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında 0-0...

Yeni Malatyaspor'da İrfan Buz İle Yollar Ayrıldı!

Yeni Malatyaspor'da İrfan Buz İle Yollar Ayrıldı!

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da İrfan Buz ile yolların ayrıldığı açıklandı...

Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor Maçıyla İlgili Rıdvan Dilmen Değerlendirmelerde Bulundu!

Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor Maçıyla İlgili Rıdvan Dilmen Değerl...

Fenerbahçe, Süper Lig'in 19. haftasında Yeni Malatyaspor'u 2-0'lık skorla geçmesini b...

Yeni Malatyaspor - Kayserispor Maçının Ardından Marius Sumudica'dan Dikkat Çeken Sözler!

Yeni Malatyaspor - Kayserispor Maçının Ardından Marius Sumudica'd...

Yeni Malatyaspor ile Kayserispor, Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında karşı karşıya...

Türkiye Kupası'nda 5. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu!

Türkiye Kupası'nda 5. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu!

Bu sezon büyük bir heyecana sahne olan Türkiye Kupası'nda 5. tur eşleşmeleri bugün çe...

Yeni Malatyaspor'da Sumudica, Alanyaspor Mağlubiyetinin Ardından Konuştu!

Yeni Malatyaspor'da Sumudica, Alanyaspor Mağlubiyetinin Ardından...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Süper Lig'in 16. haftasında kendi...

Marius Sumudica'nın Eski Tercümanından Olay Yaratacak İtiraflar!

Marius Sumudica'nın Eski Tercümanından Olay Yaratacak İtiraflar!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor ile anlaşan ligimizin olaylı teknik...

Alanyaspor'da Bülent Korkmaz, Yeni Malatyaspor Galibiyetinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

Alanyaspor'da Bülent Korkmaz, Yeni Malatyaspor Galibiyetinin Ardı...

Alanyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, 6-2 galip geldikleri Yeni Malatyaspor dep...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica Basın Toplantısında Rahat Durmadı!

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica Basın Toplantıs...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Spor Toto Süper Lig'in 15. haftası...

Yeni Malatyaspor Forması Giyen Sadık Çiftpınar'dan Çarpıcı Açıklamalar

Yeni Malatyaspor Forması Giyen Sadık Çiftpınar'dan Çarpıcı Açıkla...

Yeni Malatyaspor'un başarılı savunma oyuncusu Sadık Çiftpınar, ligdeki gidişatları ve...

Önder Özen'den Fenerbahçe İçin Alex de Souza Yorumu!

Önder Özen'den Fenerbahçe İçin Alex de Souza Yorumu!

Ünlü yorumcu Önder Özen, Fenerbahçe'nin Süper Lig'de oynadığı Yeni Malatyaspor karşıl...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica Fenerbahçe Mağlubiyetinin Ardından Konuştu!

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica Fenerbahçe Mağl...

Yeni Malatyaspor teknik direktörü Marius Sumudica, Fenerbahçe ile oynadıkları ve 2-0...

Giresunspor Forması Giyen Flavio Bu Sezon Gösterdikleri Performansı Değerlendirdi

Giresunspor Forması Giyen Flavio Bu Sezon Gösterdikleri Performan...

Giresunspor forması giyen Flavio, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında oynayacakları...

Trabzonspor Süper Lig'de Rekora İmza Attı!

Trabzonspor Süper Lig'de Rekora İmza Attı!

Süper Lig'de devre arasında Başakşehir karşısında aldığı 1 puan ile giren bordo mavil...

Marius Sumudica'dan Yeni Malatyaspor İle İlgili Şaşırtan İtiraf!

Marius Sumudica'dan Yeni Malatyaspor İle İlgili Şaşırtan İtiraf!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un yeni teknik direktörü Marius Sum...

Fenerbahçe'de Luiz Gustavo ve Serdar Aziz Hakkında Açıklama Geldi!

Fenerbahçe'de Luiz Gustavo ve Serdar Aziz Hakkında Açıklama Geldi...

Fenerbahçe, Süper Lig'in 19. haftasında oynadığı ve 2-0'lık galibiyetle ayrıldığı Yen...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica'dan Galatasaray Maçı Öncesi Açıklamalar!

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica'dan Galatasaray...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Spor Toto Süper Lig'de geçtiğimiz...

Rizespor'da Hamza Hamzaoğlu'ndan Malatyaspor Galibiyetinin Ardından Açıklamalar

Rizespor'da Hamza Hamzaoğlu'ndan Malatyaspor Galibiyetinin Ardınd...

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasın...

Trabzonspor'da Abdulkadir Ömür Rüzgarı Esiyor!

Trabzonspor'da Abdulkadir Ömür Rüzgarı Esiyor!

Süper Lig'in 14. haftasını 36 puanla namağlup lider olarak kapatan Trabzonspor'da Abd...

Fenerbahçe'de Zeki Murat Göle Yeni Malatyaspor Maçı Öncesi Açıklamalarda Bulundu!

Fenerbahçe'de Zeki Murat Göle Yeni Malatyaspor Maçı Öncesi Açıkla...

Süper Lig'de ilk yarının son karşılaşmasında Fenerbahçe sahasında Yeni Malatyaspor il...

Marius Sumudica'dan Kasımpaşa Maçı Öncesi Çarpıcı Açıklamalar!

Marius Sumudica'dan Kasımpaşa Maçı Öncesi Çarpıcı Açıklamalar!

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftası...

Trabzonspor Yeni Malatyaspor Karşılaşmasında Rekorunu Egale Edebilir!

Trabzonspor Yeni Malatyaspor Karşılaşmasında Rekorunu Egale Edebi...

Trabzonspor, Süper Lig'in 20. hafta mücadelesinde Yeni Malatyaspor'u ağırlayacak. Tra...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica'dan Galibiyetin Ardından Çarpıcı Açıklamalar

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica'dan Galibiyetin...

Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında oynanan Adana Demirspor-Yeni Malatyaspor karşıla...

Fenerbahçe'den Yeni Malatyaspor Maçı Öncesi Taraftarlara Dikkat Çeken Çağrı!

Fenerbahçe'den Yeni Malatyaspor Maçı Öncesi Taraftarlara Dikkat Ç...

Fenerbahçe, Süper Lig'in 19. haftasında Yeni Malatyaspor ile oynanacak karşılaşma önc...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella'dan Ligdeki Hedefleri ve Sakatlıklar Konusunda Açıklamalar!

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella'dan Ligdeki He...

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Adana Demirspor'un İtalyan teknik adamı Vinc...

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek TFF'nin Misafiri Oldu!

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek TFF'nin Misafiri Oldu!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in Yeni Malatyaspor başkanı Adil Gev...

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş'ten İddialı Açıklamalar!

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş'ten İddialı Açıklamalar!

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Spor Toto Süper Lig'de oynayacakları Adana...

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Yeni Malatyaspor Maçı Hakkında Konuştu!

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Yeni Malatyaspo...

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasın...

Giresunsporlu Alexis Perez'den Beşiktaş Maçı Öncesi Açıklamalar!

Giresunsporlu Alexis Perez'den Beşiktaş Maçı Öncesi Açıklamalar!

Giresunspor'un Kolombiyalı savunma oyuncusu Alexis Perez, Spor Toto Süper Lig'in 14....

Çaykur Rizesporlu Fabricio Baiano'dan Yeni Malatyaspor Maçı Öncesi Açıklamalar!

Çaykur Rizesporlu Fabricio Baiano'dan Yeni Malatyaspor Maçı Önces...

Çaykur Rizespor forması giyen Fabricio Baiano, Spor Toto Süper Lig'de bu hafta oynaya...

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella'dan Kasımpaşa Maçı Öncesi Açıklamalar!

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella'dan Kasımpaşa Maçı Öncesi Aç...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Spor Toto Süper Lig'in 14. haftas...

Adana Demirspor'da Joher Khadim Rassoul'den Yeni Malatyaspor Maçı Öncesi Açıklamalar!

Adana Demirspor'da Joher Khadim Rassoul'den Yeni Malatyaspor Maçı...

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Adana Demirspor'da takım kaptanlığına getirilen Joh...

Giresunspor Basın Sözcüsü Halil İbrahim Önal'dan Beşiktaş Maçı Öncesi Açıklamalar!

Giresunspor Basın Sözcüsü Halil İbrahim Önal'dan Beşiktaş Maçı Ön...

Giresunspor Kulübü Basın Sözcüsü Halil İbrahim Önal, Spor Toto Süper Lig'in 14. hafta...

Info

Yeni Malatyaspor Haberleri, Son Dakika Yeni Malatyaspor Haberleri, Puanı, Sırası, Fikstürü, Yeni Malatyaspor Maçları, Kadrosu, Transferleri, İstatistikleri, Tarihi, Genel Bilgileri, Yeni Malatyaspor Stat Bilgileri, Stat Kapasitesi ve Daha Birçok Yeni Malatyaspor İle İlgili İçerik haber365.com.tr Yeni Malatyaspor Sayfasında.