Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında Trabzonspor kendi sahasında Bursaspor'u ağırladı. Düşme hattını yakından ilgilendiren mücadelede Bursaspor, geriye düştüğü maçı 2-1 kazanınca ligde kalmayı garantiledi.

ÇAYKUR RİZESPOR KÜMEYE DÜŞEN 3.TAKIM OLDU

Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında Çaykur Rizespor, Alanyaspor'u 1-0 yenmesine rağmenTrabzonspor Bursaspor'a 2-1 yenilince küme düşen takım Çaykur Rizespor oldu.

ÇAYKUR RİZESPORLULAR TRABZONSPOR’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında Çaykur Rizespor, Alanyaspor'u 1-0 yenmesine rağmenTrabzonspor Bursaspor'a 2-1 yenilince küme düşen Çaykur Rizespor cephesi Trabzonspor'a adeta ateş püskürdü. Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan ve teknik direktör Hikmet Karaman, Trabzonspor ile dostluğun bittiğini söyledi.
"Rize halkı Trabzon'un yaptığını unutmaz. 100 yıl bile geçse bu şehir bunu unutmaz, daha önce de yaptılar. 2 şehir arasında dostluk olsun diye çok uğraştım ama bugün artık sona erdi."

2016/2017 FUTBOL SEZONUNDA KÜMEYE DÜŞEN TAKIMLAR BELLİ OLDU İŞTE O TAKIMLAR

İlk olarak 24 puanla Adanaspor ligden düşen ilk takım oldu. ikinci düşen takım ise 26 puanla Gaziantespor son ligden düşen takım ise 36 puanla Çaykur Rizespor oldu.