Transferde çalışmalarını son hızda devam ettiren Sarı Kırmızılı takım, yıldız bir transfer ile bombayı patlatmayı düşünüyor. Ezeli rakibi Fenerbahçe’de top oynayan Hollandalı oyuncu Jeremain Lens’i Aslan gündemine aldı. Hollandalı yıldız oyuncu geçen sezon Fenerbahçe’de kiralık oynamış ve çıkmış olduğu 36 karşılaşmada 5 gol 17 asist ile oynadı.

GALATASARAY LENS’E TRANSFER TEKLİFİNDE BULUNDU

Sarı Lacivertli takım yeni sezon için bir türlü ikna edip takıma getiremediği Jeremain Lens ile gizliden gizliye görüşen Sarı Kırmızılı takım bu transfer için büyük yol aldı. İngiltere’de Premier Lig’den düşen Sunderland takımı 4-5 milyon Euro civarı bir bedel ile ikna etmeye hazırlanan Aslan, yıllık 4 milyon Euro isteyen Lens’in teklifini 3 Milyon Euro’ya çekmeye çalışıyor.

LENS BRUMANIN YERİNE GELECEK

Geçen yıl çok üzdüğü taraftarını Jeremain Lens transferi ile mutlu etmek isteyen Sarı Kırmızılı yönetim, bu konuda istediği sonuca sonunda ulaştı. Hollandalı futbolcu Jeremain Lens transferi ile Burma’nın boşluğunu doldurulmaya çalışılacak.

Diğer yandan Aslan Belhanda transferinde sona yaklaştı. Oyuncunun kısa zaman içinde İstanbul'a gelip Sarı Kırmızılı takıma imza atması bekleniyor.