Sarı Lacivertli takımda bu sezon başarılı bir performans ortaya koyan Hollandalı futbolcu Jeremain Lens için Kara Kartal devreye girdi. Hollandalı yıldızın kulübü Sunderland oyuncu hakkında çok önemli bir açıklama yaptı.

''BEŞİKTAŞ İLE GÖRÜŞÜYORUZ''

Jeremain Lens’in kulübü Sunderland oyuncunun transferi ile ilgili bir açıklama yaptı. Sunderland kulübünün medya direktörü Wanless yapmış olduğu açıklamada şu ifadelerde bulundu; ''Fenerbahçe bize Lens hakkında bir teklif yapmadı. Hollandalı futbolcunun kiralık olarak sözleşmesi sona erdi. Fenerbahçe’de son maçına çıkıp tekrardan İngiltere’ye gelecek. Türkiye’den Lens’i isteyen tek bir takım var o da Beşiktaş. Artık onlarla görüşmeye başlamanın zamanı gelmiştir diye düşünüyorum.''dedi.

LENS’İN ALTERNATİFİ BELİRLENDİ

Siyah Beyazlı takım eğer Jeremain Lens’i renklerine bağlayamazsa yerine alteraatif olarak düşündüğü isimi de belirledi. Kara Kartal yönetimi, Panathianaikos’un oyuncusu Mubarak Wakaso’u transfer listesine aldı.

Diğer yandan Fenerbahçe'de Beşiktaş'ta bu dönem başarılı bir performans ortaya koyan Vincent Aboubakar'ı transfer listesine aldı. Sarı Lacivertli kulübün yakın zamanda oyuncunun kulübü Porto ile görüşeceği belirtiliyor.