Spor Dünyasından Bir Coronavirüs Kaybı Daha!

Dünya Down Sendromlular Spor Federasyonu Başkanı Geoff Smedley coronavirüs sebebiyle yaşamını yitirdi.

Spor Dünyasından Bir Coronavirüs Kaybı Daha!

Spor Dünyasından Bir Coronavirüs Kaybı Daha!

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'ndan konu hakkında gelen duyuruda  "Dünya Down Sendromlular Spor Federasyonu Başkanı, INAS Avrupa Eski Başkanı, Türk dostu Geoff Smedley yaklaşık iki hafta önce koronavirüse yakalanmıştı. İngiltere'de yaşayan Geoff Smedley dün gece yaşam savaşını kaybederek, vefat etti" sözleri kullanıldı.

BAŞKAN BİROL AYDIN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, Smedley'in yaşamını yitirmesi sebebiyle başsağlığı mesajı paylaştı. Aydın, mesajında şu sözleri kullandı:

"Dünya Down Sendromlular Spor Federasyonu Başkanı, INAS Avrupa Eski Başkanı, Türk dostu değerli arkadaşımız Geoff Smedley'i kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim. 2020 Trisome Oyunları'nın ülkemizde düzenlenmesi için çok çaba harcadı. İyi bir Türk dostuydu, hayatını özel sporculara adamış sevgili dostum Geoff'un hayallerinin gerçekleşmesi için yılmadan çalışacağız. Çok emek verdiğimiz 2020 Trisome Oyunları'nı 19-26 Ekim 2020 tarihinde Geoff Smedley'nin anısına en ihtişamlı şekilde organize edeceğiz. Dünyadaki tüm özel sporcular ailemize başsağlığı ve üzüntülerini iletiyorum."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR