Sponsoru Seks Oyuncağı Olan Emmen’in Stadyum Girişi Değişti

Eredivise ekiplerinden Emmen futbol kulübü, seks ve fantezi oyuncakları satan EasyToys ile anlaşmasından sonra şimdi stadyumun girişini cinsel bir algı oluşturarak tasarlayınca Twitter’da gündem oldu.

Sponsoru Seks Oyuncağı Olan Emmen’in Stadyum Girişi Değişti

 Hollanda Ligi’nde mücadele eden Emmen’in yeni takım sponsorunun seks oyuncukları ve cinsel fantezi ürünleri satan EasyToys olması bir süredir gündemdeydi. Görünüşe göre gündemden düşmek istemeyen Emmen kulübü şimdi de stadyumun girişini cinsel algı uyandıracak bir şekilde dizayn etti.

MAÇA SEKS OYUNCAĞI REKLAMI İLE ÇIKACAKLAR

Fotoğrafların internete düşmesi ile Twitter’da bir anda popüler olan Emmen kulübü, bir çok esprinin ve tepkinin odağında yer aldı. Eredivisie’de mücadele edecek olan ekip, resmi maçlara da üzerinde EasyToys markası yer alan formalar ile sahaya çıkacaklar.

KARARA BÜYÜK TEPKİ GÖSTERİLDİ

KNVB'den Emmen kulübüne gönderilen yazıda sponsorluk ifadelerinin nezaket ve ahlakla çelişmemesi gerektiği vurgulanarak, seks endüstrisi ile ilişkilendirilebilecek sponsorlukların, kulüp formalarında sergilenmesinin uygun olmayacağını bildirilmişti.

Bu karara tepki gösteren Emmen Kulübü Başkanı Ronald Lubbers, Eredivise ekiplerinden Feyenoord'un formasında bahis kuruluşu Toto'nun reklamı ile sahaya çıktığına belirterek, "Kumar bağımlılığının nihayetinde daha büyük sorunlara yola açabileceğini düşünüyorum" demişti.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR