Moussa Sow, Umre ziyaretini devam ederken teknik patron Aykut Kocaman' ı telefon ile iki defa aradı. İlk görüşmede eski hocasını tekrar göreve geldiği için tebrik eden Sow, "Layık olduğunuz yere yeniden geri döndünüz. Umarım eskisinden daha başarılı olup bu kulübe daha uzun yıllar hizmet verirsiniz" dedi.

İKİ ŞART VAR

31 yaşındaki yıldız, ikinci görüşmede ise kendisinin yeniden Fenerbahçe' ye dönme isteğini Kocaman' a söylerken, "Sizinle yeniden çalışmayı çok istiyorum. Fenerbahçe artık benim evim gibi oldu ve futbolu orada bırakmayı hedeflemekteyim" cümlelerini kullandı. Fenerbahçe'nin teknik patronuı, Sow'a iyi dileklerini iletirken transfer konusunda topu yönetime attı. 

SOW YÖNETİMLE DE GÖRÜŞECEK

Senegal basını, Fenerbahçe' ye dönmek için can atan Sow'un sarı- lacivertli yönetim ile iki gün içinde bir görüşme yapacağını aktardı. Senego. com' da bahsi geçen haberde ek olarak, Senegal Milli Takımı' nın hocası Aliou Cisse'nin, "Herkes Moussa Sow' u çok seviyor fakat milli takımda oynamak istiyorsa önemli bir ligde oynamalı. Gerçek futbolun oynandığı bir ligde oynamalı" şeklindeki sözlerine yer verildi.