Fenerbahçe’nin Senegalli yıldızı Moussa Sow, ramazan ayı olduğu için oruç tutacağını açıkladı.

Geçen sezon kiralık olarak Sarı Lacivertli takımda forma giyen golcü futbolcu, Senegal Milli Takım teknik direktörü Aliou Cisse hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.

''MAÇ GÜNLERİNDE ORUÇ TUTMAYA DEVAM EDECEĞİM''

Senegalli yıldız oyuncu Moussa Sow, yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı: Ramazan ayındaydık. Be teknik direktör Aliou Cisse ile tartışma yaşadım. Benim oruç tutmamdan rahatsız olmuş. Sarı Lacivertli takımda top oynarken orucumu tutmuştu. Kimsede bana tutulan oruç ile ilgili bir şey dememişti. Herkes bana bu konuda saygı göstermişti. Ramazan maç günlerinde orucumu tutmaya devam edeceğim. Ben bu konuda bir problem görmüyorum'' dedi.

''DOKTORLAR ALLAH'TAN DAHA İYİ BİLEMEZLER''

Teknik direktör Aliou Cisse’nin yapmış olduğu doktorlar sağlığı etkiliyor açıklamasına Sow şu şekilde cevap verdi: Doktorlar Allah’tan daha iyi bilemezler. Allah Ramazan’da futbol oynama diyor mu? Böyle bir şey olduğunu sanmıyorum diyerek sözlerini noktaladı.

Diğer yandan Moussa Sow, Fenerbahçe'den ayrıldı. Kiralık sözleşmesi biten Sow'un önümüzdeki sezon Sarı Lacivertli takımda olup olmayacağı merak konusu haline geldi.