Trabzonspor'dan daha önceleri senelik 4 milyon Euro ücret isteyen Jose Sosa, takımı Milan'ın kendisini satış listesine koymasıyla geri adım attı.

3 MİLYON EURO'YA İNDİRDİ

Menajeri aracılığıyla bordo-mavililere haber gönderen Arjantinli yıldız oyuncu, 3 milyon Euro seviyesinde bir rakama imza atabileceğini duyurdu.

Öte yandan Trabzonspor yönetimi rotayı Burak Yılmaz'a çevirdi.Golcü oyuncudan haber gelmesinin ardından yöneticiler transferi bitirmek için Çin’e gidecek. Trabzonspor, eski golcüsü Burak Yılmaz’ın transferinde gün sayıyor. Çin’in Beijing Guoan takımında forma giyen oyuncuyla her konuda anlaşmaya varan bordo-mavililer, Çin’den gelecek haberi bekliyor. Kulübü Beijing Guoan’u ikna için Çin’ de bulunan Burak Yılmaz’dan olumlu haber gelmesinin ardından Trabzonspor yönetimi, görevlendireceği bir ismi Çin’e göndererek transferi bitirecek.

BURAK YILMAZ ALACAKLARINDAN FERAGAT EDECEK

Trabzonspor ile her konuda anlaşmaya varan Burak Yılmaz, yeniden bordo-mavili kulübe gelmek için Çin’in Beijing Guoan kulübünü ikna etmeye çalışıyor. Çin kulübünde önemli bir alacağı olan golcü oyuncu, bordo-mavili kulübe gelmek için bu alacağından feragat edecek. Burak Yılmaz’ın, Çin kulübünden aldığı yıllık ücretin altında bordo-mavili kulübe evet dediği belirtildi.