Soner Aydoğdu'dan Arda Turan Açıklaması

Göztepe'nin sezon başında Medipol Başakşehir'den transfer ettiği Soner Aydoğdu, Antalya kampında açıklamalarda bulundu.

Soner Aydoğdu'dan Arda Turan Açıklaması

Göztepe'nin sezon başında Medipol Başakşehir'den kiralık olarak transfer ettiği Soner Aydoğdu, Antalya kampında açıklamalarda bulundu. Aydoğdu eski takım arkadaşı Arda Turan’ı çok sevdiğini ve anlaşacağı takımda başarılı olmasını diledi.

“İYİ BİR KAMP DÖNEMİ GEÇİRİYORUZ”

İlk yarı sezona iyi başlayamadık. Sonradan hem biz toparladık hem de takım oyunu olarak toparladık. Bu da skorlara iyi yansıdı. Daha iyi de bitirebilirdik ama 23 puan da fena bir puan değil. Devre arasında iyi bir kamp dönemi geçiyor. İyi çalışıyoruz. Oyunu geliştirme açısından, eksiklerimizi kapatma açısından iyi bir kamp geçiyor. Biz İzmir’de toplandık. İlk maçımız Antalya ile olduğu için biraz daha uzun süre buradayız. Artık bütün hazırlıklarımız kupa ve lige dönük olacak. Burada çok güzel bir ortam var. Devre arası kamplarını ben çok seviyorum. Arkadaşlık, ortam, antrenman ve çalışma isteği de çok güzel. Devre arası kamplarında en önemli konu sakatsız bir dönem geçirilmesi. Bir tek Alpaslan’ın bir sakatlığı var ve o da en kısa sürede takıma katılacaktır.

“GÖZTEPE’DE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM”

Ben de burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Kardeşlerimizle beraber olmaktan dolayı mutluyum. Burada çok güzel bir ortamımız var. Onlar beni, ben de onları çok seviyorum. Güzel bir ortamımız var ve bu da sahaya yansıyor.

 “GÖZTEPE’DE KALMAK İSTİYORUM

Kiralık olarak geldim buraya ve satın alma opsiyonu Göztepe’de. Burada kalmak isterim, çok mutluyum. Hem oynuyorum hem de takıma katkı vermek istiyorum. Ortam da çok güzel. Onlar beni seviyor, ben de onları seviyorum. Ama tabii ki şartların uyuşması lazım. Satın alma opsiyonu Göztepe’de, ben burada mutluyum ve kalmak isterim. İzmir çok güzel bir şehir, İstanbul da çok güzel. Herkes İstanbul’un kalabalığını ve gürültüsünü biliyor ama İstanbul çok kaliteli bir şehir. Ama İzmir de çok güzel, havası çok güzel. İzmir’i çok seviyorum. Ben Ankaralıyım. Çocukluk arkadaşlarım, ailem, eşim, dostum Ankara’da. Bu ortamım İzmir’de olursa ben İzmir’den dışarıya adım atmam. İstanbul’a gider gezerim, tadını çıkarırım ama İzmir’de yaşarım.

 “YENİ STAD İÇİN ÇOK HEYECANLIYIZ”

Çok heyecanlıyız. Ben kampa gelmeden önce stadı ziyaret ettim. Çok güzel bir stat oldu. Sabırsızlıkla bekliyorum. Orada çok güzel bir ambiyans, önemli bir ortam olacak. Taraftarlarımız da uzun zamandır bekliyor. Son 16 gün falan diyoruz ama önce bizim Antalya maçımız var. Bu maçla güzel bir sezon başlangıcı yapmak istiyoruz. Ondan sonraki hafta stadın açılışında her şeyimizle Beşiktaş maçına odaklanmak istiyoruz.

“OKAN BURUK İLE GÖRÜŞMEMİZ OLMADI”

Göztepe’ye geldikten sonra Okan Buruk’la bir görüşmem olmadı. Okan hoca benim çok sevdiğim birisi. Akhisar’da beraberdik ve önemli başarılara imza attık, Türkiye Kupası’nı kazandık beraber. Ayrılırken biraz sohbet ettik ama buraya geldikten sonra bir görüşmemiz olmadı. Ben buranın kiralık oyuncusuyum ve bütün odak noktam şu anda Göztepe. O yüzden başka bir şey düşünmüyorum

 “ARDA TURAN’I ÇOK SEVİYORUM”

Arda Turan çok sevdiğim, çok kaliteli bir insan. Sözleşme feshinden sonra mesaj attım kendisine. Ben çok seviyorum onu. Türkiye’nin yetiştirdiği ender futbolculardan birisi. Hem futbol olarak kaliteli hem de insani olarak çok kaliteli. Kendisini yakından tanıdığım için çok mutluyum. İnşallah onun için her şey gönlünce olur, hayırlısı ne ise olsun

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

 

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri