Sarı Kırmızılı takım ile 1 sene daha sözleşmesi olan Wesley Sneijder'in, İstanbul'da kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmadı.
Wesley Sneijder’in menajeri Guido Albers'in bugün Sarı Kırmızılı yönetim ile bir araya gelip, nasıl bir yol haritası çizileceğine dair görüş alışverişinde bulunması bulunacak.

Galatasaray’ın teknik direktörü Igor Tudor'un takımda kalmasını istemediği Sneijder ile ilgili transfer iddiaları da gündeme gelmeye başladı.

İTALYANLARDAN BOLOGNA İDDİASI

İtalyanların önde gelen gazetelerinden olan Tuttosport gazetesi, bir dönem Inter forması giymiş olan ve Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan Wesley Sneijder'i, Bologna'nın transfer etmek istediğini yazdı.

BOLOGNA GALATASARAY İLE TEMASA GEÇECEK

Daha önce Sarı Kırmızılı takımdan Blerim Dzemaili'yi kadrosuna katan Bologna, Sneijder için yakın bir zamanda atağa geçileceği konuşuluyor. Bologna’nın Sarı Kırmızlı takımın kapısını Hollandalı yıldız futbolcu Wesley Sneijder için çalması bekliyor.

Öte yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Aslan Belhanda, Maicon ve Gomis transferlerinde mutlu sona çok yaklaştı. Bu 3 oyucu ile anlaşmaya artık kesin gözü ile bakılıyor.