Sneijder Rüyası Gerçekleşiyor mu? Menajerinden Flaş Açıklama

'Fatih Terim'in yardımcısı olacak' iddialarına açıklık getiren Caspar van Nieuwenhuizen, Sneijder'in diplomasının olmadığına dikkat çekti.

Sneijder Rüyası Gerçekleşiyor mu? Menajerinden Flaş Açıklama

4 yıl Galatasaray’da büyük başarılara imza atan ve taraftarların kalbinde taht kuran Wesley Sneijder’in ‘Fatih Terim’in yardımcısı olacak’ iddiaları camiayı bir hayli heyecanlandırdı.

GÖZLER SNEİJDER VE FATİH TERİM'DEYDİ

Aktif futbol kariyerine son verdikten sonra özel hayatında çalkantılar yaşayan ve yeniden kendisini futbola vermek isteyen Sneijder’in ‘Galatasaray’da görev almak istiyorum’ sözleri dikkat çekerken, Hollandalı efsanenin, yardımcı antrenör konusunda yeni bir ekip kurma arayışına koyulan Fatih Terim’in kadrosunda yer alma ihtimali her iki cepheyi de hareketlendirdi.

SNEİJDER'İN DİPLOMASI YOK

Şu sıralar adı sık sık Galatasaray’la anılan Wesley Sneijder’in menajerlerinden Caspar van Nieuwenhuizen, 36 yaşındaki eski yıldız hakkında açıklamalarda bulundu. Wesley’in emekliliğinin ardından coronavirüs pandemisi nedeniyle jübile maçının ertelendiğini söyleyen Caspar, yardımcı hocalık konusuna da açıklık getirirken, PUM Şirketine bağlı temsilcinin ‘Bildiğim kadarıyla Sneijder’in teknik direktörlük lisansı yok. Bence bu söylentiler yalan ve dedikodudan ibaret’ ifadeleri çıkan söylentilere son noktayı koydu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR