Sarı Kırmızılı takımın yıldız futbolcusu Wesley Sneijer MLS ekipleriden Los Angeles Galaxy'e transfer olma ihtimali çok yüksek.

SNEİJDER AMERİKA'YA GİDEBİLİR 

ESPN, gelecek dönem MLS'de boy gösterecek olan Los Angeles Galaxy takımı Wesley Sneijder ile 2 senelik sözleşme yapmaya yakın olduğunu belirtti.

2018 YILINDA GİDEBİLİR

Ortaya çıkan habere göre Hollandalı futbolcuya senelik 3.5 milyon Dolar vereceği söylenen Los Angeles Galaxy'e Sneijder'in kesin olarak imza atacağını söyledi. Sarı Kırmızılılar ile 1 sezon daha sözleşmesi olan 33 yaşındaki Hollandalı yıldızın Mart 2018 yılına kadar başlayacak olan MLS ligine kadar İstanbul'da kalacağı ve yeni sezonda Los Angeles'a taşınacağı belirtildi.

LA Galaxy takımı 2007 senesinde David Beckcham transferi gibi dünya çapında isimleri kadrosunu katmıştı. LA Galaxy'in Pirlo, David Villa ve Frank Lampard gibi dünya yıldızılarını kadrosuna ekleyen New York City'nin yarattığı transfer çalışmasına yakıon bir yol izleyeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takımın yeni transferi Belhanda'nın Wesley Sneijder'in yerine geçeceği ve bu boşluğun yeni transfer ile doldurulacağı söyleniyor.