Süper Lig’de şampiyon olan Kara Kartal 15. Şampiyonluğunu ilan ederek 3. Yıldızı formasına eklemeye hak kazandı. Siyah Beyazlı takım şampiyonluktan sonra transfer çalışmalarına hız verdi.

OĞUZHAN İLE SÖZ KESİLDİ

Siyah Beyazlı takımın başkanı Fikret Orman genç oyuncu Oğuzhan Özyakup ile sözleşme uzattı. Kartal bu hamleden sonra gözleri stoper transfer üzerine çevirdi.

KARTAL VİDA İÇİN DEVREYE GİRDİ

Siyah Beyazlı takım dış transferde ilk Dinamo Kiev takımında oynayan Vida’yı gündemine aldı. Kara Kartal bu transferi sezon başında ve sezon ortasında istemiş ancak ekonomik şartlarda kulübü ile anlaşılamayınca bu transfer gerçekleşmemişti.

BAŞKAN UKRANYA’DA

Vida transferinin gerçekleşmesi için Ukrayna’ya giden Fikret Orman, oyuncunun kulübü Dinamo Kiev ile masaya oturdu. Siyah Beyazlı takımın yaptığı teklifi düşünmeye çeken Kiev kısa bir zamanda karar vereceklerini açıkladılar.

Diğer yandan Siyqah Beyazlı takım bu sezon Fenerbahçe'de forma giyen Jeremain Lens'ide transfer listesine aldı. Hollandalı yıldızın kulübü Sundarlend ile görüşen Sarı Lacivertliler oyuncu için 4 Milyon Euro'yu gözden çıkardı. Bu transfer teklifinin kısa bir zamanda Sundarlend tarafından cevaplandırılması bekleniyor.