5 Şubat tarihinde Siyah Beyazlı takım ile Fenerbahçe arasında oynanan Ziraat Türkiye kupası maçında kırmızı kart gören Dusko Tosic soyunma odasuna gidip başka birinin akreditasyon kartını alıp maçı gizlice izlemeye devam etmişti. Tosic başkasının kartı ile kendini kapüşon ile gizleyerek maçı izlemişti. Bu anlar kameralara an be an yansımıştı.

Beşiktaşlı Tosic ifadeye çağrıldı!

TOSİC İFADE VERECEK

Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic’in yapmış olduğu bu hareket Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sporda şiddet ve düzensizlik olarak görülmüş ve konu hakkında soruşturma açıldı. Soruşturmayı spor savcısı Tosic’i yasak alana girmek suçundan dolayı ifadeye çağıracak.

Beşiktaşlı futbolcu Tosic’in ilerleyen saatlerde İstanbul Adliyesi’ne gelip ifade vermesi bekleniyor.

Diğer yandan Süper Ligi şampiyon olarak bitiren Kara Kartal transfer için çalışmalara başladı. Beşiktaş ilk etapta Fenerbahçe'de oynayan Jeremain Lens ve takımda kiralık olarak oynayan Vincent Aboubakar'ı transfer listesine aldı.

FİKRET ORMAN PORTEKİZE GİDİYOR

Beşiktaş'ın Başkanı Aboubakar'ı transfer etmek için Portekiz'e uçacak. Oyuncunun kulübü Porto ile görüşecek olan Fikret Orman istenilen rakamlarda anlaşılması halinde bu transferin bitirilmesi bekleniyor.