Bu sene TFF 1. Lig’de şampiyon olan Sivasspor transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Sivasspor'un başkanı Mecnun Odyakmaz, transferler ile ilgili beIN Sports'a önemli açıklamalarda bulundu.

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın yapmış olduğu açıklamalar şu şekilde:

''VOLKAN ŞEN’İN MENAJERİ İLE KONUŞTUK''

"Volkan Şen transferi ile ilgili Sarı Lacivertli takım ile görüşme gerçekleştirdik. Bu transferde Sarı Lacivertli takım ile sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Volkan Şen’in menajeri ile de bu transfer konusunu konuştuk. Bize yurtdışında oynamak istediği bildirdi.’’

''RİZESPOR İLE GÖRÜŞTÜK''

"Kweuke’yi transfer etmek için Rizespor başkanı ile de bir görüşme yaptım. Bize Kweuke’yi 1 yıllığına kiralayabileceklerini ilettiler. Ancak Çaykur Rizespor'da başkanlık değişikliği yaşanabilir. Bu yüzden bu süreci beklemekteyiz.

Yurt dışı transferi olarakta 2-3 isim düşünüyoruz. Bu isimler dünya çağında tanınan yıldız futbolcuların olmasını istiyoruz.

Diğer yandan bu sene TFF 1.Lig'den Süper Lig'e 3 takım çıktı. Göztepe, Malatya ve Sivasspor takımları önümüzdeki sezon Süper Lig'de mücadele edecek. Sivasspor bu kapsamda Volkan Şen, Kweuke ile görüşerek Süper Lig'de iddialı olmak istiyor.