Sivasspor Klübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe'den Volkan Şen'i ve Rizespor'dan Leonard Kweuke'yi Sivasspor’da görmek istediğini bildirdi.

Süper Lig'e tekrar yükselen Sivasspor Klübü’ nün Başkanı Mecnun Odyakmaz, BEIN Sports canlı yayınında transfer edip takımlarına katmak istedikleri iki futbolcuyu açıkladı.

VOLKAN ŞEN’İ SİVASSPOR’DA GÖRMEYİ ÇOK İSTERİM

Başkan Mecnun Odyakmaz, "Zaten elimizde hazır futbolcular var. Volkan Şen, çok iyi bir oyuncu. Önce takımın omurgasını kurup daha sonra kanat oyuncularının transferine geçeceğiz. Önceliği bu transferlere vereceğiz. Yabancı transferlerimizi bir gerçekleştirelim. Ben kendi adıma Volkan Şen'i takımımda görmek isterim." Diyerek transfer etmek istediklerini belirtti.

KİLO VERMİŞ SAKATLIĞI GEÇMİŞ KWEUKE SİSTEMİMİZE UYAR

“Kendi adıma, hocamız ile yapılan toplantı neticesinde belli olur. Metin Başkanım ile beraber Ankara'ya seyahat ettik. Onunla da konuştuk. Metin Başkan'ın ne olacağı belli değil ilk etapta. Onun durumu belli olunca talip olabileceğimizi ona da söyledim. Kesin o olacak diye bir şey yok, alternatifler de var. Olursa, hocamız ne düşünür bilmiyorum ama, iyi bir Kweuke'yi, kilo vermiş, sakatlığını atmış bir şekilde takımda görmek isterim." diyerek sözlerini noktaladı.