Sivasspor İçin Otobüs Kampanyası Başlayacak!

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO), Süper Lig 1.'si Demir Grup Sivasspor'a yeni ekip otobüsü alınması için kampanya başlattı.

Sivasspor İçin Otobüs Kampanyası Başlayacak!

Sivasspor İçin Otobüs Kampanyası Başlayacak!

STSO Başkanı Mustafa Eken, oda binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında, 2007 senesinde Sivasspor'a yine STSO öncülüğünde otobüs alındığını hatırlattı.

Takım otobüsünün 13 senedir kullanıldığını aktaran Eken, "Sivasspor'umuzun, şampiyonluğu konuştuğu noktada en iyisini hak ettiğini hepimiz biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Bu kapsamda Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ve yönetim ekibinin isteği yönünde 2020 senesinde takım otobüsünün yenilenmesi ricasında bulunduğunu söyleyen Eken, "Biz de bugün kampanyayı başlatmış olacağız. Sivasspor bizim için çok önemli. STSO olarak taraftarlara verdiğimiz destekler, loca ve bilet kampanyası desteklerimiz devam ediyor." dedi.

Eken, otobüs kampanyası konusunda detaylar vererek şöyle konuştu:

"6 Mart Cuma akşamı üniversite sosyal tesislerinde gece yapacağız. Bu geceye valimiz, belediye başkanımız, milletvekillerimiz ve sivil toplum kuruluşu başkanlarımız olmak üzere Sivasspor yönetimi, futbolcular katılacak ve otobüsü hediye edeceğiz. Otobüs 2 milyon civarı bir rakama mal oluyor. Günümüz şartlarında bu ekonomik durumda 2 milyonu toplamak çok kolay değil ama Sivaslı iş adamları, sanayiciler hep beraber destek olduktan sonra bu parayı toplayabileceğimizi düşünüyorum. Sivaslı hemşehrilerimiz bu konuda çok duyarlı, çok yardımsever. Kampanya kapsamında bilet bastırdık, iş adamlarımıza bilet davetiyesi dağıtacağız. Davetiyelerin tanesi bin 500 lira olacak. Onun dışında SMS hattıyla da 10 lira bağışta bulanacaklar."

"İnşallah şampiyon oluruz, olamasak dahi vermiş olduğumuz coşku herkes tarafından takdir topluyor. Evet ayak oyunları dönüyor, hakem oyunları dönüyor ama ne oyunlar dönerse dönsün Allah'ın bir adaleti var." 

"Birlikte hareket ediyoruz. Trabzonspor maçında çok başarılı olacağımıza inanıyoruz. Şampiyonluk yolunda en şanslı takımı Sivasspor olarak görüyorum."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri