Galatasaray bu sezon Süper Lig’de istediği sonuçları elde edemedi. Son hafta Konyaspor’u ağırlayan Sarı Kırmızılı takım, rakibini 2-1 yenmesine rağmen Lig’de 4. Sırada kaldı.

Atiker Konyaspor’a iki gol birden atan genç oyuncu Sinan Gümüş’ün sevinmemesi herkes tarafından merak edilen bir konu haline geldi. Genç oyuncunun bu hareketi ile harekete geçen Dursun Özbek, karşılaşma sonrası Sinan Gümüş’ü yanına çağırdı.

DURSUN ÖZBEK İLE SİNAN GÜMÜŞ GÖRÜŞTÜ

Sarı Kırmızılı takımın Başkanı Dursun Özbek Sinan Gümüş’e: ''Galatasaray’dan gitmek istediğini daha önce de duydum. Bizim senden bu ve önümüzdeki sene beklentilerimiz var. Vermiş olduğun kararı bir kez daha gözden geçirmeni istiyorum. Galatasaray’ın yeni sezon planlamasında seni aramızda görmek isterim. Eğer son haftalarda gerçekleştirdiğin bu performansı önümüzdeki sezonda gerçekleştirirsen seni güzel bir kariyer bekleyecektir'' dedi.

Sinan ise Dursun Özbek’e; ''Başkanım benim gerçekten hayallerim var. Bu konuda sizden izin istiyorum ''dedi.

Sinan Gümüş’ün Sarı Kırmızılı takım ile 2 sene daha sözleşmesi bulunuyor. Bu yüzden dolayı Sinan Gümüş’ün takımdan ayrılması için Galatasaray’ın kesin olarak izin vermesi gerekiyor.