Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de istediği başarıyı elde edemeyen Sarı Kırmızılı takım transfer için harekete geçti. Ancak Sarı Kırmızılı takım ilk etapta takımdan gönderilecek olan oyuncuları belirlemeye başladı.

İlk olarak takımda Lukas Podolski ve Bruma gibi isimler ayrıldı. Hakan Kadir Balta, Sinan Gümüş, Carole, Martin Linnes, Cavanda gibi isimlerinde takımdan ayrılacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

Portekiz kulübü Benfica ile ismi sık sık anılan ve yönetim tarafından sözleşmesinin uzatılması için harekete geçilen genç oyuncu Sinan Gümüş’e bir takım daha talip oldu.

FEYENOORD ASLAN’IN KAPISINI ÇALACAK

Geçen sene Hollanda Ligi’nde şampiyon olmuş olan Feyenoord, Sarı Kırmızlı takımın genç oyuncusu Sinan Gümüş’ü radarına aldı. Hollanda ekibi Feyenoord’un önümüzdeki günlerde Sarı Kırmızılı takımın kapısını çalmayı ve genç oyuncu için resmi teklifle bulunacağı belirtildi. 23 yaşındaki genç oyuncu Sinan Gümüş, ligin son 3 karşılaşmasında 5 gol atarak tüm dikkatleri üstüne çekmişti.

Diğer yandan Benfica Sinan Gümüş ile ilgili resmi bir açıklama yaptı. Portekiz ekibi resmi internet sitesinden Sinan Gümüş iddialarını yalanladı.