Sinan Gümüş Galatasaray'da Kaldı!

Galatasaray'dan ayrılmak istediğini yönetime ileten ancak transferi olumsuz sonuçlanan Sinan Gümüş, takımda kaldı.

Sinan Gümüş Galatasaray'da Kaldı!

Galatasaray'da geleceği belirsiz olan Sinan Gümüş takımda kaldı. Yönetim, Benfica ve Bundesliga takımlarıyla Sinan için pazarlık masasına oturmuş fakat sonuç alınamadı.

Öte yandan Antalyaspor, Galatasaray'ın kadroda yer vermediği Hakan Balta ile anlaşmaya vardı.

Bu sezon kadrosuna Menez ve Nasri gibi yıldız oyuncuları kadrosuna katan Antalyaspor, Rıza Çalımbay'ın savunmaya istediği Hakan Balta ile görüşmelere başladı.

2 YILLIK ANLAŞMA SAĞLANDI

Rıza Çalımbay'ın raporu doğrultusunda İstanbul'a gelmiş olan Antalyaspor yöneticileri Hakan Balta ve menajeri Ahmet Bulut ile bir araya geldi.

Antalyaspor'un teklifine sıcak bakan tecrübeli oyuncu görüşmeler sonucunda 2 senelik prensip anlaşmasına vardı.

Öte yandan bu sezon takımda düşünülmeyenler Sinan Gümüş'te takımda kaldı. Gelen teklifleri kabul etmeyen 4 isim (Hakan Balta, Nigel de Jong, Tarık Çamdal, Ryan Donk ve Luis Cavanda) Igor Tudor'u çıldırttı.

GALATASARAY YEDEK KALECİ ARIYOR

Öte yandan Galatasaray Kulübü yedek kaleci için transfer çalışmalarına başladı. Çeşitli alternatifler üzerinde duran Galatasaray Kulübü yöneticileri transferin son günlerine kadar yedek kaleci sorununu çözmeye çalışıyor. Igor Tudor'un direktifleri doğrultusunda hareket eden yönetim Tudor'un da kalbine yatan bir kaleciyi transfer edecek.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri