Sarı Lacivertli takımın deneyimli defans oyuncusu Simon Kjaer konusunda İtalyan takımı Milan'ın ısrarı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Daha önce Simon Kjaer'e talip olan ancak Sarı Lacivertli takıma, "Simon Kjaer’in senelik fiyatı çok fazla, 7.5 milyon Euro'luk bonservis bedelinde bir indirim yapın" önerisinde bulunan Milan, Fenerbahçe’den olumsuz yönde bir cevap almıştı. İtalyan kulübünün ikinci kez Fenrbahçe’nin kapısını çalması ve bu kez iki kulüp arasında gerçekleştirilen pazarlıklarda rakam farkının bir hayli azaltıldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

KJAER'E KIZ ARKADAŞINDAN BASKI VAR

Ayırca Simon Kjaer'e bu yaz evleneceği Eline Gollert'den de transfer için büyük baskı geliyor. Danimarkalı futbolcu ile Roma'da bu yaz evlenecek olan Gollert'in Milano'da yaşamak istediği ve bu sebepten dolayı transferin gerçekleşmesi için Kjaer’e büyük baskı yaptığı iddia edildi.

Danimarkalı futbolcu Simon Kjaer 2015-2016 sezonunda Lille takımında transfer edilmişti. Danimarkalı oyuncu ile Fenerbahçe’nin 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım önümüzdeki hafta gerçekleştirdiği transferleri imza attırması bekleniyor. Bu imzaya Valbuena isminin kesin gelmesi bekleniyor.