Sergen Yalçın: ''Tecrübe Kazandık''

Yeni Malatyaspor teknik direktörü Sergen Yalçın, Partizan maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın: ''Tecrübe Kazandık''

Sergen Yalçın: ''Tecrübe Kazandık''

Partizan maçının ardından açıklamalarda bulunan Sergen Yalçın, elendikleri için üzgün olduğunu söyleyerek sözlerine şu cümleleri ekledi.

"Tecrübe kazandık"

"90 dakikanın tamamında çocuklarımız turun içinde kaldı. Son bölümde Mina'yı da ileriye yolladık, risk aldık. İlk maçtaki konsantrasyon eksikliği ve hatalar bizi turun dışına itti. Tecrübe kazandık. Bizim için ve oyuncularımız için tecrübe oldu. Kadronun riskli olup olmadığını oyuncularımızın mücadelesi tayin eder."

En az 3 transfer lazım

"Biz sezon başından beri transferlerle ilgili çapa sarf ediyoruz. Yönetimle ve başkanla da konuştuk. En az 3 tane transfer lazım. Bunu hem size hem de yönetimimize söylüyorum. 2 oyuncumuz hazır değildi. Hafta sonunda önemli maçımız var. 2 stoperimiz yok. Israrla transfer istiyoruz maalesef olmuyor. Penaltımızın verilmediğini düşünüyorum. Kadro derinliğimizin olmasını istiyorduk fakat o kadro derinliğini sağlayamadık. Oyuncularımız onurlu bir mücadele sergiledi. Umarım Malatyaspor bundan sonraki yıllarda Avrupa'da başarılı olur." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın. 

Yorum Yaz