Sergen Yalçın: 'PAOK Eşleşmesi Zor Bir Kura!'

Gelecek sezon için çalışmalara başlayan Beşiktaş’ta teknik patron Sergen Yalçın değerlendirmelerde bulundu.

Sergen Yalçın: 'PAOK Eşleşmesi Zor Bir Kura!'

Sergen Yalçın: 'PAOK Eşleşmesi Zor Bir Kura!'

2020-2021 sezonu çalışmalarına bugün gerçekleştirdiği idmanla başlayan Beşiktaş’ta teknik patron Sergen Yalçın, kulüp televizyonuna konuştu.

Hazırlıklara başladıklarını belirten genç teknik direktör, 'Eksik oyuncularımız var, ayrılan oyuncularımız var. Kiradan gelen oyuncularımız var. Başlıyoruz bu kadroyla. Bize katılacak olan oyuncularımız da var. İhtiyacımız var çünkü çok eksik bölgelerimiz var ama şu an transferle ilgili net bir şey yok. Önümüzde daha süreç var. 2 hafta sonra bir maç oynayacağız. Kısa bir süre var o maça hazırlanmak için önümüzde. Biraz hızlandırılmış bir sezon başı olacak. Kaldığımız yerden devam ediyor gibi yapacağız. Umarım 2 hafta sonra oynayacağımız PAOK maçına en iyi şekilde hazırlanırız' ifadelerini kullandı.

'ZOR BİR KURA'

Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'ndaki rakibi Yunanistan'ın PAOK kulübü ile ilgili de açıklamalar yapan Yalçın, 'Zor bir kura. Bana göre çok zor. Daha iyi rakipler çıkabilirdi. Sonuçta oynayacağız. PAOK da Yunanistan’ın çok önemli bir ekibi. Tek maç olması, orada olması biraz da işi farklı yerlere götürüyor aslında. Umarım iyi hazırlanıp turu geçeriz' şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR