Şenol Güneş'ten Milli Takım Açıklaması

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, Yunanistan, Özbekistan, Fransa ve İzlanda maçları öncesinde açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'ten Milli Takım Açıklaması

A Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Açıklamalarına aday kadro ile başlayan teknik adam, 'İki hazırlık maçında da daha önce kadroya çağırıp oynatamadığımız ve yeni çağırdığımız oyuncuları denemek istiyoruz. Kadroya davet etmediğimiz oyuncular zamanı gelince bizimle olacaklar' dedi.

'HEYECAN VE COŞKU BEKLİYORUZ'

8 Haziran'da Fransa ile oynanacak olan maçta taraftardan büyük coşku beklediklerini dile getiren Şenol Güneş, 'Fransa maçında Konya'da daha önceki maçlarda olduğu gibi aynı heyecan ve coşkuyu bekliyoruz. Hedefimiz iki maçtan 6 puan almak. 4 puan alırsak çok iyi, 3 puan alırsak iyi olur. 2 maçımızda 2 puan da fena olmayabilir. Ama öyle bir durum olur ki, 1 puan bile güzel olmuş olur. Milli Takım'ın gururu da sorumluluğu da olacak. İyi düşüneceğiz. Kötülük, tembellik, disiplinsizlik olmayacak. Hedefimiz tempolu, hızlı, oynayanların ve izleyenlerin keyif alacağı bir oyun oynamak' dedi.

'FRANSA MAÇINI ÇOK ÖNEMSİYORUZ'

Güneş, açıklamalarına şu sözlerle devam etti: 'Fransa ile kafa kafa oynayarak kazanmak istiyoruz. Tesadüfen yenersek onu da çıkar söyleriz. Çok iyi bir takım ile oynayacağız. Fransa maçının gündemde olması gayet normal. Türkiye daha önce Almanya'yı yendi. Fransa maçını çok önemsiyoruz. "Fransa maçını kaybet, İzlanda maçını kazan" ben buna evet derim.'


Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR