Siyah Beyazlı takımda yardımcı antrenörlük konusu Şenol Güneş'in vermiş olduğu kararla tamamen kapandı.  

Yardımcı hocalık için arayışlar içine giren Beşiktaş yönetimi ile görüşen Şenol Güneş konu ile ilgili şunları dile getirdi: "Yardımcı bir hocaya ihtiyacım kesinlikle ihtiyacım yok. Diğer yardımcılar ile birlikte yola devam edebilirim" dediği öğrenildi.

İLHAN MANSIZ REDDEDİLDİ 

Şenol Güneş almış olduğu bu karar ile Tamer Tuna'dan boşalan yardımcılık koltuğuna İbrahim Toraman'ı ve İlhan Mansız'ı getirmeyi planlayan yönetimi veto etmiş oldu. 

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Beşiktaş, geçen sezon ezeli rakibinde oynayan Jeremain Lens ile yakından ilgileniyor. Kanarya Lens'i transfer etmek için girişlere başladı. Siyah Beyazlı takımın transfer komitesi Lens'in takımı Sunderland ile görüşemeyi planlıyor. 

DEFANS ADAYI BELLİ OLDU 

Siyah Beyazlı takım Adil Rami transferi için çalışmalara başladı. Sevilla'da oynayan 31 yaşındaki deneyimli oyuncu için girişimşlere başlayan Kara Kartal, bu transferde istediği şartları oluşturursa bu oyuncuyu renklerine bağlayacak. Beşiktaş transfer komitesi bu transfer için haftaya İspany'ya gidecek.