Şenol Güneş'ten Flaş Açıklama!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, katıldığı bir programda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'ten Flaş Açıklama!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, katıldığı bir programda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

İşte Şenol Güneş’in o açıklamaları:

Merih'in sakatlığı da bizi üzdü. İyi bir dinamizmi vardı. Ozan Kabak düzelecek. Çağlar, Mert Çetin, Kaan gibi oyuncular var, yenileri de olabilir. Caner Erkin'i daha çok hücum olarak düşünebiliriz. Zaman zaman iyi maçlarını görüyorum. Ömer Bayram da hücum olarak iyi. Hangisi olur bakacağız.

Herkes iyi sonuçlar ister. Sonuç bir başarıdır. Biz önce kendi oyunumuzu oynamamız lazım. Ülke futbolunu tanıtmak istiyoruz. Gruptan çıktık ama daha önemlisi istediğimiz oyun tarzıyla çıktık. Bunun üzerine bir tık daha koymak istiyoruz. Ne olursa olsun sonuç almak yerine, güzel keyifli futbol oynayarak sonuç almak istiyoruz. Grupta tek maç kaybettik. Kaybetmenin acısını çok yaşamadık, umarım yine yaşamayız. Tecrübeleri Avrupa Şampiyonası'nda yaşarsak üst turlara çıkabiliriz.

Benim hedefim; Avrupa Şampiyonası'nda sahneye koyduğumuz oyun yapısını gelişterek üst seviye takımlarla yarışabilmek. Sonrasında da takımı Dünya Kupası'na hazırlayabilmek. Sürdürülebilir başarı olması gerekir. UEFA Uluslar Ligi'nde iyi sonuç almak istiyoruz ama Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına sürekli katılmak istiyoruz. Türk futbolu için çok büyük bir ihtiyaç.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz