ÖZEL HABER/HABER365

TFF ile anlaşarak Milli Takım'ı bırakan Fatih Terim, tazminat olarak çalışmadığı yıl için 20 milyon TL alacak.Fakat aynı TFF Haluk Ulusoy döneminde Şenol Güneş'in ücretini ödemediği gerekçesiyle davalık olmuşlardı.

ŞENOL GÜNEŞ'İN PARASINI VERMEYEN TFF TERİM'E MİLYONLAR SAÇTI

Bilindiği üzere Haluk Ulusoy döneminde Şenol Güneş'in ücretini ödemeyen TFF Fatih Terim'e milyonları saçtı.

NELER OLMUŞTU

TFF ile anlaşarak Milli Takım'ı bırakan Fatih Terim, tazminat olarak çalışmadığı yıl için 20 milyon TL alacak.

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, federasyonun Levent'teki tesislerinde bir araya gelmiş ve Fatih Terim'in federasyon ile anlaşarak milli takımı bıraktığı basına duyurulmuştu.

RÜŞTÜ RENÇBER FATİH TERİM'İ İSTİFAYA DAVET ETMİŞTİ

Eski milli takım kalecisi olan Rüştü Reçber, İzlanda mağlubiyeti ardından Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i istifaya davet etti.Rüştü Reçber, "Son 3 senedir hiçbir şey vermediğini dile getirerek Türk futboluna belki de en iyi katkıyı emekli olarak verebileceğini " cümlelerine eklemişti

Rüştü Rençber Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i ağır sözlerle istifaya davet etmişti.

FATİH TERİM RÜŞTÜ RENÇBER'E 3 KURUŞLUK DAVA AÇMIŞTI

Rüştü Rençber'in Fatih Terim'i ağır ve hakaret dolu sözlerle istifaya çağırması Fatih Terim cephesinden tepkiye karşılanmış ve Fatih terim bir yazı yayınlayarak Rüştü Rençber'i mahkemeye vereceğini açıklamıştı.

FATİH TERİM ARDA TURAN İLE SORUNLAR YAŞAMIŞTI

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim Türk futbolunun son dönemlerde yetiştidiği en büyük oyunculardan Arda Turan ile sorunlar yaşamıştı ve bu sorunların nedeni olarak Fatih Terim gösterilmişti.

FATİH TERİM KEBAPÇIDA TARTIŞMIŞTI

Fatih Terim damadı ile gittiği bir restoranda kavgaya karışmıştı ve basında bu kavga büyük yankı bulmuştu.

 TFF'DEN AÇIKLAMA: ''FATİH TERİM KURUMA ZARAR VERİYOR''

Türkiye Futbol Fedarasyon'undan yapılan açıklamada Fatih Terim'in Türk Milli Takımına zarar verdiği için kendisiyle yolların ayrıldığı ifadeleri yer amıştı.