Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, milli takım hususunda noktayı koydu. Şenol Güneş'in menajeri Deniz Türker konuyla alakalı açıklamalar yaptı.

GÜNDEMİMİZDE YOK


Deniz Türker, Şenol Güneş ile milli takım hususunda konuştuğunu ve başarılı teknik adamın gündeminde bu konunun olmadığını ifade etti.
Şenol Güneş'in Türker ile yaptığı görüşmede konuyla alakalı ''Beşiktaş ile yapacak daha çok işim var, onları yapmam gerek. 2 senelik kontrat yeniledik. Bu iki sene süresimce yalnızca Beşiktaş'a konsantreyim. Ben bir görevdeyken, bir takımdan sorumluyken başka şeyler düşünmek hayat görüşüme aykırı'' ifadelerini kullandığı belirtildi.


EN BÜYÜK 3 ADAYDAN BİRİ OLARAK GÖSTERİLİYOR


Fatih Terim'in görevinden ayrılmasından sonra milli takım için gündeme Şenol Güneş, Mustafa Denizli ve Mircea Lucescu isimleri geldi.
Spor yazarı ve yorumcusu Serdar Ali Çelikler da bu konuyla alakalı bir iddiayı ortaya atarken ''TFF, Beşiktaş ile bir şekilde anlaşır. Şenol Güneş'in A Milli Takım teknik direktörü olmasını bekliyorum'' ifadelerini kullandı.

BAŞKAN FİKRET ORMAN'DA REDDETTİ

Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman'da resmi siteden bir açıklama yaparak, böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söyledi.