Göztepe’nin yeni teknik direktörü Tamer Tuna Gençlerbirliği’nde oynayan Selçuk Şahin’e talip oldu. Selçuk Şahin’in Sarı Kırmızılı takıma sıcak baktığı bu transferin bayramdan sonra kesinlik kazanacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

HEDEF ANDRE CASTRO

Göztepe aynı zamanda Kasımpaşa’da top oynayan Andre Castro ile görüşmelerini devam ettiriyor. Andre Castro ile temasa geçen Sarı Kırmızılı takım oyuncu ile anlaşırsa bu transferi bitirecek.

QUİNTERO İÇİN NABIZ YOKLANIYOR

Sarı Kırmızılı takım Süper Lig’de kalıcı olmak ve güçlü bir kadro ile önümüzdeki dönem mücadele etmek için transfer çalışmalarını devam ettiriyor. Portekiz Porto takımında oynayan Quintero, daha sonra Fransa’nın Rennes en sonda Portekiz’in Medellin takımıonda top oynamıştı. Medelin forması ile 22 karşılaşmaya çıkan Quintero 22 maçta 11 gol 6 asistle oynadı.

Diğer yandan Göztepe bu sene Spor Toto Süper Lig'e çıkmayı başaran son takım olmuştu. TFF 1.Lig'den Süper Lig'e çıkmada büyük pay sahibi olan eski teknik adamları Yılmaz Vural ile yollar ayrılmıştı. Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan Tamer Tuna İzmir ekibi Göztepe'nin başına geçirilmişti.