Selçuk Şahin Süper Lig İçin İddialı

Bursaspor Kaptanı Selçuk Şahin, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılan idman esnasında kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Selçuk Şahin Süper Lig İçin İddialı

Selçuk Şahin Süper Lig İçin İddialı

Bursaspor'un takım kaptanı Selçuk Şahin, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılan çalışmalar sırasında takım televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Kulübün moralinin iyi olduğuna dikkat çeken Şahin, "Çok şükür iyiyiz. Dünyanın alışkın olmadığı bir durum, futbolu da etkiledi. Liglere uzun bir süre ara verildi. Tekrar oynanması gerektiği söylendi ve biz de antrenmanlara başladık. Bu süreç bundan sonra nasıl ilerleyecek bilmiyorum. Olumlu bir gidişat var. İnşallah böyle devam eder. Şu anda her şey gayet iyi gidiyor. Bu süreçte evde kalmamız istendi, tüm arkadaşlarımız kurallara uyarak gelmiş. Evdeki antrenmanların sahadakiler gibi olması çok zor. Ama şimdi idmanlara başladık, bu süre bizim için yeterli bir süre. Tabii nasıl antrenman yapacağız, sosyal mesafeyi nasıl koruyacağız, bu gibi düşünceler vardı. Birkaç gün biraz konsantre olmakta zorlandık ama artık iyice alıştık. Bizim saha dışını unutup bir an önce maçlara hazırlanmamız lazım. Genelde tesisteyiz, dışarıya çıkmıyoruz. Korunarak devam ediyoruz. Bu güzel şehri hak ettiği Süper Lig'e çıkarmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Ligin geri kalanından umutlu olduklarını dile getiren deneyimli futbolcu, "Bu aranın kime yarayıp yaramadığı lig başlayınca belli olacak. Takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepsi hazır gözüküyor. Tecrübeli oyunculardan kurulu bir ekibiz, bu anlamda kalan 6 maçta avantajlı olabiliriz. 6'da 6 yaparak inşallah Süper Lig'e çıkmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Maçların seyircisiz yapılacak olması hakkında da konuşan Şahin, konuşmalarını şu şekilde sonlandırdı: "Taraftarımızla maçlar daha keyifli oluyordu, ama stadyumda olamasalar bile bize her zaman destek olacaklardır. Umarım süreç iyi geçer ve seyircili oynamaya başlarız. Onlar tribünde varmış gibi mücadelemizi vereceğiz. Bu süreçte belki olumsuz şeyler olacak ama her zaman yanımızda olsunlar. Onların desteği ile inşallah Süper Lig'e çıkacağız."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR