Galatasaray'da Selçuk İnan ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray kaptanı takımdan ayrılmak istediğini belirtti.

Galatasaray'da sular bir türlü durmuyor. Bu sefer takımın kaptanı ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta başkan Dursun Özbek ile bir araya gelen takım kaptanı Selçuk İnan'ın kulüpten ayrılmak istediği belirtti.

Son senelere Galatasaray'daki performansı tartışma konusu olan Selçuk İnan, senelik 2,9 milyon euro ve 25 bin euro da maç başı ücret alıyordu.

32 yaşında olması ve yüksek senelik ücreti sebebiyle yöneticiler de Selçuk İnan'ın gönderilmesine sıcak baktığı ögrenildi. Sneijder'in 4,5 milyon euro'luk maaşını bırakıp gitmesinden dolayı Dursun Özbek, Selçuk İnan'ın da alacaklarından vazgeçmesi durumunda sözleşme feshine onay vermesi bekleniyor.

TRABZON'A GİDECEĞİ SÖYLENMİŞTİ

Galatasaray'da uzun zamandır oynadığı futbol ile tartışmaların tepesinde olan Selçuk İnan için son dönemde Trabzonspor iddiası ortaya atıldı ve Selçuk İnan'la, Manisa'da birlikte çalışan, daha sonra bu futbolcuyu Trabzonspor'a aldıran ve milli takıma kadar yükselmesinde büyük pay sahibi olan Ersun Yanal bir kez daha eski futbolcusuyla çalışmak istediği dedikodular arasında yer almıştı.