Fenerbahçe, transferdeki ilk hedeflerinden biri olan forvet takviyesi için Kanarya yoğun bir çalışma içine girdi. Fenerbahçe yönetim, en sağlıklı kararı almak için bu konuda çok titiz davranıyor.

İLK ADAY DOUMBİA

Fenerbahçe’de ilk aday Roma’da parlayan oyuncu Doumbia. Fenerbahçe bu oyuncuya 3 Milyon Euro teklif etti. Oyuncunun kulübü Roma eğer bu teklifi kabul ederse Fenerbahçe forvet transferi için Seydou Doumbia’nın işini bitirecek.

SARI LACİVERTLİ TAKIM İNGİLTERE’YE ÇIKARMA YAPACAK

Batshuayi 1 numaralı aday Batshuayi . Sarı Lacivertli takım Chelsa’nin 23 yaşındaki gen forveti için çalışmalarını sürdürüyor. Chelsea’da göre alamayan Batshuayi önümüzdeki dönem büyük bir ihtimal ile başka bir takımda kiralık olarak oynayacak. Sarı Lacivertli takım oyuncunun takımı ile anlaşırsa bu transfer yapılacak.

SON ADAY PEREZ

Arsenal’in İspanyol takımı Deportivo’dan transfer büyük umutlarla transfer ettiği Perez bir türlü istenilen performansı gösteremedi. Önümüzdeki dönem kiralanması beklenen oyuncu için Sarı Lacivertli takım devreye girdi.

Geçen sezon forvet hattında büyük sıkıntı çeken Kanarya Dombia, Batshuayi, Perez tranferlerinden birini yapıp önümüzdeki sezona iddalı girmek istiyor.