Sarı Lacivertli yöneticiler Hollandalı futbolcu Jeremain Lens’i yüksek maliyetinden dolayı transfer etmekten vazgeçti.

Hollandalı futbolcu Sarı Lacivertli takımdan senelik 4 Milyon Euro istedi. Bunun yanı sıra oyuncunun kulübü Sundarlend’de Fenerbahçe’den 8 Milyon Euro'luk bir istekte bulundu. Bu sebeplerden dolayı Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü olması beklenen Aykut Kocaman bu transfer için yönetime olumsuz rapor verdi.

FENERBAHÇE’DEN BEŞİKAŞ’A GÖNDERME

Fenerbahçeli yöneticiler Hollandalı oyuncunun yüksek maliyetinden dolayı transfer çalışmalarını durdurdu. Siyah Beyazlı kulübün devreye girmesi hakkında yorum yapan Fenerbahçeli yöneticiler Lens’e 4 Milyon vermeyi göze alıyorlarsa buyursun alsınlar ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

SUNDERLAND’DAN BEŞİKTAŞ’A YEŞİL IŞIK

Hollandalı futbolcunun kulübü Jeremain Lens hakkında çok önemli açıklamalarda bulunmuştu. Sunderland kulübünden yapılan açıklamada, Lens’e gelen birçok teklif olduğu Türkiye’den ise tek teklifin Beşiktaş’tan geldiği belirtilmişti.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Kanarya transfer için Lyon'da oynayan Mathieu Valbuena ve Arsenal'in kalecisi Ospina'yı gündemine almıştı. Süper Lig'in bitimi ile bu transferlerin açıklanması ve imzaların atılması bekleniyor.