Sarı Kırmızılılar Dünya Yıldızı İçin Atağa Kalktı

Galatasaray Juventus'un başarılı forvet oyuncusu Mario Mandzukic peşine düştü.

Sarı Kırmızılılar Dünya Yıldızı İçin Atağa Kalktı

Bu sezon Lig’de istediği başarıyı elde edemeyen Galatasaray önümüzdeki dönem yepyeni bir kadro yapılanmasına gitmeyi planlıyor. UEFA Galatasaray’ın bütçe krizini ortadan kaldırmasının ardından Sarı Kırmızılı ekip gözünü dünyaca ünlü futbolculara dikti.

Sarı Kırmızılı Ekip defans bölgesine Pepe, orta saha bölgesine ise Yaya Toure’yi transfer etmeyi düşünüyor. Son olarak golcü arayışları için bir isim bulma yoluna giden Sarı Kırmızılı takım transfer listesine Mario Mandzukic’i aldı.

KARA KARTALDA MANDZUKİC'İN PEŞİNDE

Siyah Beyazlılar Hırvat forvet için devreye girerken Galatasaray, oyuncunun şartlarını sormaya başladı bile. Mandzukic’in menaceri ile devreye geçen Sarı Kırmızılaların transfer koşullarını konuştuğu iddia edildi.
Juventus yıldız futbolcuyu 10 milyon Euro’ altında bir rakama bırakmak istemiyor. Mandzukic, oynamış olduğu Juventus’tan şuan 3.5 milyon Euro garanti para alıyor. Sarı Kırmızılı takım oyuncunun maaşını vermeye hazır durumda. Oyuncunun ikna edilmesi ve 10 milyon Euro’luk bedelin düşürülmesi için çalışmalar devam ediyor.

42 MAÇTA 8 GOL

Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alan Mandzukic için Galatasaray atağa geçti. Mandzukic bu sezon içinde çıkmış olduğu 42 maçta 8 gol attı.


Yorum Yaz