Bu sezon Süper Lig’de istediği sonuçları elde edemeyen Sarı Kırmızılı takımın ligi 4.sırada tamamladı. Önümüzdeki sezon güçlü bir kadro kurmak isteyen Aslan şimdiden transfer çalışmalarına başladı. Galatasaray orta saha bölgesi transferi için yoğun mesai harcarken bu bölgeye Stoke City takımında top oynayan Imbula ismini düşünüyor.

IMBULA KİRALANACAK

İngiltere ekibinde top oynayan 24 yaşındaki futbolcunun önümüzdeki sezon kiralanması bekleniyor. Stoke City Imbula’yı Porto’dan 24 Milyon Euro’ya almıştı. Oyuncunun kulübü Stoke Ciyt bu oyuncuyu kiralamaya sıcak baktığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılılar forvet transferi içinde yoğun mesai harcıyor. Aslan forvet bölgesine bu dönem Marsilya'da kiralık olarak top koşturan Gomis ismini gündemine aldı. Gomis ile her konuda anlaşan Aslan, 31 yaşındaki oyuncuya 2+1 senelik sözleşme teklifinde bulundu.

GOMİS'İN İSTANBUL'A GELMESİ BEKLENİYOR

Fransız futbolcu için son sözü takımı Sunderland'in söyleyeceği, İngiliz kulübünün de bu transfer sıcak baktığı söyleniyor. 31 yaşındaki Fransız futbolcunun kısa bir zaman içerisinde İstanbul'a gelerek Sarı Kırmızılı takıma imza atması bekleniyor.