Sarı Kırmızılı Takım Ganalı Yıldızın Peşini Bırakmıyor

Galatasaray Juventus'ta top oynayan 28 yaşındaki Asamoah'ı transfer etmek istiyor.

Sarı Kırmızılı Takım Ganalı Yıldızın Peşini Bırakmıyor

Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de istediği başarıyı elde edemeyen Aslan transfer çalışmaları için düğmeye bastı. Galatasaray’ın Hırvat teknik adamı Igor Tudor yönetime transfer listesini şimdiden verdi. Sarı Kırmızılı takımın transfer ekibi de bu yönde çalışmalarına şimdiden başladı.

IGOR TUDOR ASAMOAH’I İSTİYOR

Galatasaray’ın teknik direktörü Igor Tudor Juventus’ta top oynayan Asamoah’ı ısrarla istiyor. Bu yönde teknik ekibe rapor veren Tudor, yıldız oyuncudan gelecek olan kararı bekliyor. 28 yaşlındaki Ganalı yıldızında Sarı Kırmızlı takımın teklifine sıcak baktığı söyleniyor.

2012’DEN BU YANA JUVENTUS’TA

Asomah, Juventus takımına 2012 yılında Udinese takımından gelmişti. Sol bek ve Sol kanat pozisyonlarında görev alabilen oyuncu oyun içinde çok yönl pas trafiğini de sağlayabiliyor. Tudor bu transferin olması halinde gelecek sezonun kilit isimlerinden biri olacağını belirtti.

28 yaşındaki Ganalı futbolcunun sözleşmesi 2018 yılında sona erecek.

Öte yandan Sarı Kırmızlı takımdan önümüzdeki sezon gideceklerinde listesi belli oldu. Galatasaray'da önümüzdeki yıl Linnes, Cavanda, Aurélien Chedjou, Podolski, Hakan Kadir Balta gibi isimlerin takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri