Bu sezon Sarı Kırmızlı takım Süper Lig’de istediği sonuçları elde edemedi. Aslan bu yüzden transfer çalışmalarına sezon bitmeden başladı.

SARI KIRMIZILILARDA GÜNDEM GAEL CLİCHY

Sarı Kırmızılı takım sol bek sorununu ortadan kaldırmak için Manchester City’de top oynayan Gael Clichy’i gündemine aldı. Teknik direktör Igor Tudor’unda istediği Fransız yıldız için yönetim kesenin ağzını açtı. Bu senen İngiliz ekibi City ile sözleşmesi bitecek olan yıldız oyuncu ile başta Galatasaray olmak üzere Fenerbahçe ve Liverpool takımı da ilgileniyor.

LİONEL CAROLE GİDİYOR

Galatasaray dönem başında 1.5 milyon Euro’ya renklerine kattığı Carole için Fransız takımı Lyon devreye girdi. Sarı Kırmızılı takımın Carole için gelecek olan 3.5 Milyon Euro yukarısı teklifleri değerlendireceği söyleniyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takımda gideceklerin listeside belli oldu. Galatasaray'da bu sezon istenilen performansı gösteremeyen Lionel Carole, Cavanda, Hakan Kadir Balta, Bruma, Podolski gibi oyuncuların takımdan ayrılması bekleniyor. Bu arada Bruma'nın Almn takımı Leipzig ile anlaştığı ve bu transferin kısa bir zaman sonra açıklanacağı bilgisi verildi.