Bu sezon Süper Lig’de defans bölgesinde büyük sıkıntılar yaşayan Sarı Kırmızılı takım bu bölgede transfer yapmak için harekete geçti. Sarı Kırmızılı takımın teknik direktörü Igor Tudor bu bölgede artık sıkıntı çekmek istemiyor.

ASLAN’IN TRANSFER LİSTESİ BELLİ OLDU

Galatasaray’ın transfer listesinde Napoli’den Vlad Chiriches, Milan’dan Eduardo Zapata, Sao Paulo’dan Maicon, ve Sunderland’den Papy Djilobodji yer alıyor.

Sarı Kırmızılı takımın teknik direktörü Igor Tudor ve ekibinin, yönetimle ile gerçekleştirdiği görüşmelerden sonra iki futbolcu üstüne yoğunlaşmasına karar verildi.

Sarı Kırmızılı takım defans bölgesinde önceliğini Chiriches ve Maicon’dan yana kullanıldığı ortaya çıkarken, bu iki oyuncu için de Sarı Kırmızlıların iki efsanesinin devreye girdiği ortaya çıktı. Rumen Chiriches oyuncusu için eski oyuncu Gheorghe Popescu, Brezilyalı Maicon için de eski efsanevi kaleci Claudio Taffarel devreye girdi.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım forvet bölgesi transferi için Gomis'e çok yakın.Fransa'nın Marsilaya takımında kiralık olarak forma giyen Gomis kısa bir zaman içinde İstanbul'a gelip Sarı Kırmızlılı takıma imza atması bekleniyor.