Sarı Kırmızılı takımın yıldız futbolcuları olan Selçuk İnan, Muslera, Lukas Podolski’ye Atiker Konyaspor maçı öncesinde Galatasaray’ın ikinci Başkanı olan Cengiz Özyalçın futbolculara plaket verdi.

PODOLSKİ’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

Süper Lig’in son haftasında Atiker Konyaspor’u konuk eden Sarı Kırmızılı takım 3 oyuncusuna plaket verdi. Galatasaray forması ile son karşılaşmasına çıkan Lukas Podolski’ye teşekkür plaketi verildi. Sarı Kırmızılı takımın ikinci Başkanı Cengiz Özyalçın Alman yıldızın takıma verdiği emekler için kendisine teşekkür etti.

Ayrıca Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan ve başarılı file bekçisi Muslera’ya da plaket verildi.
Kaptan Selçuk İnan’a Sarı Kırmızılı forma ile 250.karşılaşmaya çıktığı için Muslera’ya ise 200.resmi karşılaşmaya çıktığı için plaket verildi.

Diğer yandan Alman futbolcu Lukas Podolski, Galatasaray forması ile son maçına çıktı. Podolski bu maçtan sonra Japon kulübü Vissel Kobe'ye transfer olacak. Sarı Kırmızılı takım ile son maçına çıkan Podolski Galatasaray tarafından unutulmayarak plaket ile ödüllendirildi. Ayrıca Sarı Kırmızılı takım Süper Lig'de 3.olmak için Konyaspor'u yenip Fenerbahçe'nin puan kaybetmesini bekleyecek.