Sarı Kırmızılı takım stopere bir dünya yıldızı getirmeyi amaçlıyor. İspanya’nın Sports gazetesi gerçekleştirdiği haberde Real Madrid’in oyuncusu Pepe’nin Galatasaray’a gidebileceğini iddia etti.

Real Madrid formasını bugün şampiyonlar ligi maçında son kez giyecepğini belirten Sports gazetesi Pepe’ni Sarı Kırmızılı takıma 2 senelik imza atacağını belirtti.

RAKAMLAR DUDAK UÇUKLATTI

34 yaşındaki Portekizli oyuncu için Sarı Kırmızılıların 5 Milyon Euro önerdiği belirtildi. Portekizli oyuncunun menajeri Jorge Mendes’in SArı Kırmızlı yöneticiler ile bu transfer için masaya oturduğu belirtildi.

ÇİN’E GİTMEK İSTEMİYOR

Portekizli futbolcu Pepe’nin sözleşmesi 30 Haziran tarihinde bitecek. Real Madrid’den serbest kalacak oyuncuya Çin’den bir sürü teklif geldi. Ancak tecrübeli oyuncu Çin’e gitmek istemiyor. Diğer yandan Pepe için İtalya’nın İnter takımının Galatasaray’a en büyük rakip olduğu da belirtildi.

Ayrıca Galatasaray bu transfer çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda takımdan sezon sonu ayrılacak olan Lukas Podolski'nin yerine Lyon'da kiralık olarak olarak oynayan Gomis gelecek. Sarı Kırmızılı takım oyuncu ile anlaşmaya vardı. Son görüşmeler için oyuncunun kulübü Swansea ile görüşülecek.