Geçen sene de Fenerbahçe’nin gündemine gelen yıldız futbolcunun transferi sonuçlanmamıştı. Bu sene yıldız futbolcunun menajeri Sarı Lacivertli takım ile temasa geçti. Bu transferin olabileceği söyleyen Nasri’nin menajeri Fenerbahçe’ye müjdeli haberi verdi. Geçen seneden bu yana Nasri’yi kadrosuna katmak isteyen Kanarya bu gelişmeler sonrası kolları sıvadı. Ancak yıldız oyuncunun transferinin olması için ekonomik anlamda maliyetlerin uygun bir şekilde olması gerekiyor.

SAMİR NASRİ KİRALANACAK

Eğer Fenerbahçe mali olarak bütçesini ayarlayabilirse Nasri ile görüşme yapacak. İngiliz devi Manchester City takımı ile sözleşmesi 2019 yılında biten Nasri’yi kulübü gelecek yılda kadrosunda düşünmüyor. Bu sebepten dolayı Fransız yıldızın önümüzdeki yıl büyük kesin olarak kiralanacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Öte yandan Kanarya orta saha için transferlerini gerçekleştirdi. Sarı LAcivertli takım Lyon'dan Valbuena, Monaco'dan Nabil Dirar ve Trabzonspor'dan Mehmet Ekici'yi sarı lacivertli renklere bağladı. Fenerbahçe orta saha hattı için son olarak bir yıldız transferi daha yapmak istiyor. Bu kapsamda ya eski futbolcuları Lens yada Nasri transferinin yapılması bekleniyor.