Sağlık Kontrolünden Geçti! İş İmzaya Kaldı

Dün İstanbul'a gelen Fenerbahçe'nin yeni forveti Soldado, bugün bir dizi sağlık testinden geçti.

Sağlık Kontrolünden Geçti! İş İmzaya Kaldı

Fenerbahçe' nin transferi için prensip anlaşmasına vardığı golcü oyuncu Roberto Soldado, sağlık kontrolünden geçirildi.

TESTLERDEN GEÇİRİLDİ

Süper Lig' i temsil eden Fenerbahçe' den gelen açıklamaya göre, İspanyol oyuncunun Ulus' ta bulunan özel bir hastanede sağlık kontrolüne tabi tutulduğu ifade edildi.

Yapılan kontroller bağlamında İspanyol ayak Roberto Soldado' nun, kardiyoloji, kulak- burun- boğaz (KBB), ortopedi, genel cerrahi, dahiliye ve göz muayeneleri gibi bir dizi testten geçirildiği, golcü oyuncuya kardiyak ile radyolojik testler uygulandığı aktarıldı.

Lukas Perez konusunda Arsenal'in bonservis bedelini yükseltmek adına yaptığı ısrar Fenerbahçe'Nin forvet hattı için rotasının kaymasına neden olmuştu. Fenerbahçe, İspnya La Liga ekiplerinden Villerreal' de forma giyen Roberto Soldado ile 2+1 yıllık anlaşmaya varmıştı. Öte yandan transferde hız kesmeyen Fenerbahçe, Almanya Bundes Liga ekibi olan Borussia Dortmund ekibinin Türk oyuncusu olan Emre Mor' a 2 milyon Euro Kiralama parası ve ek olarak 8 milyon Euroluk satın alma bedeli şeklinde bir transfer teklifi iletmişti. Alman ekibi takımında düşünmediği genç oyuuncuya diğer kulüpler ile görüşmesi için fırsat vermişti.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri