Sarı Kırmızılı takımda 31 Mayıs’ta sözleşmesi sona eren Sabri Sarıoğlu Galatasaray’dan başka bir takımda oynamak istemediğini dile getirmişti.

SABRİ SARIOĞLU FUTBOLU BIRAKABİLİR

Hürriyet gazetesinin gerçekleştirmiş olduğu habere göre; Sarı Kırmızılı takımda 15 senedir bu yana forma giyen Sabri Sarıoğlu futbolu Galatasaray’da bırakmak istiyor. Sarı Kırmızılıların teknik direktörü Igor Tudor ve Başkan Dursun Özbek’ten önemli bir hamle gelmemesi halinde Sabri futbolu bırakacak.

TEKNİK EKİP SÖZLEŞMEYE SICAK BAKMIYOR

Galatasaray’ın alt yapısından yetişen ve şuana kadar 466 karşılaşmada görev alan Sabri, Sarı Kırmızılıların eski oyuncusu Bülent Korkmaz gibi sadece bir takımda forma giyerek tarihe geçmeyi düşünüyor.

3 sene önce kadro dışı kalan ve hiçbir başka takımın teklifini kabul etmeyen Sabri, uzun süre A2 takımı çalışarak idmana çıkmıştı.

Sabri Sarıoğlu şimdiden teknik direktör ve Başkan Dursun Özbek’ten gelecek olan teklifi bekliyor. Durasın Özbek ve Igor Tudor’un bu transfere sıcak bakmadığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım önümüzdeki hafta takım içinde yapılan transferleri açıklaması bekleniyor. Bu esnada Sabri Sarıoğlununda konusu kesinliğe kavuşacak.