Yeşil Beyazlı ekip transferde flaş hamleye imza attı. İsmi bir süredir Kayserispor ile anılan, başkan Erol Bedir’in, “Transfer teklifimizi gerçekleştirdik, anlaşmayı umuyoruz” açıklamasını gerçekleştirdiği Sabri Sarıoğlu için Bursaspor resmen devreye girdi.

BURSASPOR SABRİ SARIOĞLU İÇİN DEVREYE GİRDİ

Hatta Bursaspor'un gerçekleştirdiği görüşmelerde çok önemli yol katettiği bilgisi öğrenildi. 15 sene formasını giydiği Sarı Kırmızılı takımla yollarını ayırmasının ardından birçok takımın transfer listesine giren tecrübeli futbolcunun teknik direktör Paul Le Guen’in de onayını almasından sonra harekete geçen Yeşil Beyazlı takımın menajeri ile yapılan ilk görüşmeden olumlu yanıt alındığı ortaya çıktı.  

TECRÜBELİ OYUNCU BURSASPOR'A GİTMEYE SICAK BAKIYOR

Sabri Sarıoğlu'nun da Bursaspor takımı ile devam etmeye son derece sıcak yaklaştığı kaydedilirken ailesi ile yapacağı değerlendirmeden sonra Bursaspor’a cevap vereceği söylendi. Geçen dönem 28 kez formasını giydiği Sarı Kırmızlı takımda 1 gol 1 asistlik performans sergilemişti. Bursaspor'un Sabri için devreye girmesinden sonra tüm gözler tecrübeli oyuncudan gelecek olan yanıta bakıyor.  

Diğer yandan Bursaspor forvet bölgesine Asamoah Gyan ismini transfer etti.