Spor Toto Süper Lig’de 4. olan ve bu sezon hiçbir başarı kazanamayan Galatasaray transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Aslan ilk olarak kadroda bulunan ve önümüzdeki sezon oynatmayacağı oyuncular ile yolları ayırmaya başladı. Bu kapsamda defansın sağ bölgesinde görev yapan ve uzun yıllar Sarı Kırmızılı takımda oynamış olan Sabri Sarıoğlu ile yollar ayrıldı.

KAYSERİSPOR SABRİ SARIOĞLU’NA TALİP OLDU

Sarı Kırmızılı takım Sabri Sarıoğlu’nun sona eren sözleşmesini uzatmayarak deneyimli oyuncu ile yollarını ayırdı. Sabri Sarıoğlu’na ilk talip eski takım arkadaşının da bulunduğu Kayserispor oldu.

YÖNETİCİLER DEVREYE GİRECEK

Sabri Sarıoğlu’nun eski takım arkadaşı Umut Bulut’un aracılığı ile transfer teklifinde bulunuldu. 32 yaşındaki oyuncu için önümüzdeki hafta sonu Kayserispor devreye girecek. Kayserispor yöneticileri Sabri ile masaya oturmayı planlıyorlar.

SABRİ’NİN GÖNLÜ KAYSERİ’DEN YANA

Sabri Sarıoğlu transferi ile ilgili konuşan Kayserispor’un Başkanı Erol Bedir şunları söyledi: ''Sabri Sarıoğlu ile ben her zaman görüşüyorum. Sabri Sarıoğlu bana gönlünün Kayserispor’dan yana olduğunu söyledi. Şuan bir sıkıntı yok gibi duruyor ama masaya oturunca neler olur bilemiyoruz. Ama şunu söylemek isterim ki Sabri Sarıoğlu Kayserispor forması giymek çok istiyor.''dedi.