Ryan Babel'den Olay Açıklamalar!

Galatasaray'da performansı eleştirilen Ryan Babel açıklamalarda bulundu.

Ryan Babel'den Olay Açıklamalar!

Galatasaray'da performans düşüklüğü sebebi ile eleştirilmeye başlanan Ryan Babel'den açıklama geldi. Sezona iyi başlayan fakat sonrasında performansı düşen Babel, Fatih Terim tarafından eleştirilmişti..

"GALATASARAY'DA MUTLUYUM.."

Ryan Babel: Galatasaray'da mutluyum. Takımda işler her zaman kolay olmuyor. Ancak bu, tüm kulvarlarda yarıştığınız takdirde her sezon başınıza gelen bir durum."

"İSTEDİĞİMİZ SONUÇLARI ALAMADIK.."

Ryan Babel: Oyuncuların gerçek performanslarını göstermeleri biraz zaman alır ancak bizden bu dönemde iyi oynamamız ve puanlar toplamamız bekleniyor.Ligde şu ana kadar istediğimiz sonuçları alamadık. Fantastik futbolculardan kurulu fantastik bir takımımız var. Ne var ki bazı şeyler henüz çalışmıyor. Sonuçlar gelmeyince insanlar, hemen bizleri sorgulamaya başladı. Şahsen bu kadar hızlı çıldıran bir yapım yok."

"TÜRKİYE'DE İŞLER NASIL YÜRÜR BİLİRİM.."

Ryan Babel: Türkiye'de işlerin nasıl yürüdüğüne artık hakimim. Eğer ikna edici bir galibiyet alırsak her şey yeniden fantastik olacaktır. Şu anda önemli olan, doğru oyuncuları doğru pozisyonda oynatmak. Hâlâ yapbozu tamamlama aşamasındayız ama nihai sonuca ulaşacağız." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR