Sarı Kırmızılı takımda top oynayan Wesley Sneijder’e sürpriz bir talip çıktı. Zenit’in yeni teknik direktörü Roberto Mancini Sarı Kırmızılı takımda top oynayayan Hollandalı yıldız Wesley Sneijder’in peşinde.

GALATASARAY SENİJDER’İ SATMAK İSTİYOR

Galatasaray’dan vergiler ve bonuslarla birlikte 6 Milyon Euro kazanan Wesley Sneijder’i yönetim de satmak istiyor. Hollandalı yıldıza verilen yüksek maliyetten dolayı Sarı Kırmızılı takım Sneijder’i satmaya yakın olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

SARI KIRMIZILILAR TARAFTARDAN ÇEKİNİYOR

Galatasaray ile 1 sene daha sözleşmesi bulunan Wesley Sneijder’in bu sezon takımdan gidip gitmeyeceği merak konusu haline geldi. Sarı Kırmızılı takım oyuncuyu yüksek maliyetinden dolayı satmak istiyor ancak tek endişe taraftardan gelecek olan tepki. Sneijder bu sezon başarısız geçen Lig kariyerinde 15 asist yapma başarısı göstermişti.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım forvet transferi içinde devreye geçti. Geçen sezon Lyon'da kiralık olarak oynayan Gomis için Sarı Kırmızlılar transfer teklifinde bulundu. Oyuncunun kulübü Swansea ile masaya oturmayı planlayan Galatasaray'ın bu transferi bitirmesi bekleniyor. 

Sarı Kırmızılı takımın ilerleyen günlerde bu transferi duyurması bekleniyor.