Vergi kaçakçılığı suçuyla suçlanan Cristiano Ronaldo bugün İspanya'da mahkemeye çıkacak.

Öte yandan Ronaldo'ya Çin'den Dev teklif geldi.

Rusya'da gerçekleştirilen 2017 Konfederasyonlar Kupası'nı 3. bitiren Portekiz'in kaptanı Cristiano Ronaldo, turnuvanın bitiminde transfer hakkında konuştu.

Vergi kaçırma suçlamaları sebebiyle İspanya'da huzurlu olmadığını ve Real Madrid'den ayrılmak istediği konuşulan Portekizli yıldız, İspanyol El Confidencial gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SADECE İNCİNDİĞİMİ SÖYLEDİM

Portekiz Milli Takımı'nda takım arkadaşlarına Real Madrid'den ayrılacağını söylediği iddia edilen Ronaldo, iddiaları yalan olduğunu belirtirken ''Asla Real Madrid'den ayrılacağımı söylemedim. Takım arkadaşlarımla yemek yiyorduk ve ben sadece ne kadar incindiğimi, kötü davranıldığını söyledim'' sözlerini kullandı.

NELER OLMUŞTU

A Bola gazetesinin yer verdiği habere göre Madrid savcılığından açılan davaya sinirlenen Cristiano Ronaldo takımdan ve ülkeden ayrılmak için bir karar aldığı bildirildi.

Yıldız futbbolcu Ronaldo'nun bu kararı Real Madrid kulübünün başkanı Florentino Perez'e de söyledi belirtildi.
A Bola'nın gaztesinin ardından, Real Madrid'e yakınlığıyla ile bilinmekte olan Marca gazetesinin internet sitesinde de bu haberi doğrulayan nitelikte bilgilere yer verildi.

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun İspanya’da rahatsız olduğu ve takımdan ayrılmak için çalışmalara yaptığı söylendi. Real Madrid’li yıldızı sakinleştirmek için takım arkadaşlarının araya girdiği söyleniyor.